Oslavy

Využijte prostor EKOParku k oslavám, na které se nezapomíná! Naším cílem je, aby oslava narozenin byla plná zážitků a všichni si naplno užili naše unikátní přírodní prostředí.

Za pořádání soukromých oslav neúčtujeme žádné poplatky. Při vstupu se platí jen běžné vstupné 80 Kč/osoba. V EKOParku můžete využít dětmi nejvíce oblíbené kreativní dílničky, kde si děti vyrobí s kladívkem a hřebíčky svůj vlastní první dřevěný výrobek nebo jiný kreativní předmět dle vlastní fantazie. Cena 50 Kč/výrobek. Dále máme v parku připravenou dobrodružnou rodinnou hru EKOParkem za pokladem, kde na jejím konci po vyluštění tajenky můžete s Vašimi dětmi navštívit strašidelnou jeskyni s pokladem, kde si kousek tohoto pokladu odnesou domů (herní plán/50 Kč). Krmení pro naše kamerunské kozy Rozinku a Pištu zakoupíte za 10 Kč. V žádném případě nekrmte naše zvířátka vlastním doneseným jídlem.

Oproti běžným návštěvníkům Vám nabízíme při zakoupení zvýhodněného balíčku pro každé dítě (vstup + dílničky + hra za pokladem + krmení pro kozy) = 150 Kč/os. (původní cena 190 Kč – sleva 20%) lednici pro uskladnění Vámi donesených potravin, zákusků atp. a přednostní rezervaci zastřešeného posezení s možným připojením na el. proud, kde si můžete vybudovat zázemí pro pořádání oslavy, uskladnit zavazadla, vyzdobit stoly a nemusíte se bát, že si nebudete mít kde pohodlně sednout a oslavu si užít. V případě, že budete objednávat pouze vstupné, platí výše uvedené plné ceny a rezervace na místa s posezením a lednicí předem neposkytujeme.

Po oslavě můžete využít ubytování v EKOParku v Apartmá SunGarden.

Řekněte nám, jakou máte představu nebo to můžete nechat na nás.

Pin It on Pinterest